| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema.Acum mai mult timp am avut un cont de facebook,si as vrea sa il sterg deoarece pozele pe care l-am postat sunt I don't want to see... daca intelegeti, problema e ca nu mai stiu nici pe ce id e facut contul.Ideei?

3 răspunsuri:
| IoanexD a răspuns:

Deci sa inteleg ca sunt fotografii indecente, daca da. du-te de pe profilu' curent, pe profilu' cu pricina, si dai "raporteaza poza".cei de la facebook o sa vada poza si o s-o stearga...

| anonim_4396 explică (pentru IoanexD):

Nu sunt indecente.

| IoanexD a răspuns (pentru anonim_4396):

Pff. destul de greu sa mai faci ceva