| TheGirlWhoHasNoName a întrebat:

Mi-am luat astazi niste ghete cu platforma iar maine vreau sa imi cumpar niste plovorase ca sa le asortez dar mama mea a turbat, vrea sa le port intruna cu orice si tipa la mine ca eu vreau sa imi cumpar de toate si nu port nimic. Cum sa ii explic ca vreau sa astept pana maine ca sa inteleaga? I-am vorbit in toate felurile posibile, nu am tipat iar acum ma pune sa le port toata iarna cu toate hainele fara sa se asorteze... ma simt aiurea sa port hanorac si platforme serios.

4 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Doar prin comportamentul tau o vei face sa te inteleaga, cu frumosul si cu tact se rezolva orice!

| andri22 a răspuns:

Asta e o intrebare capcana?

| DXPisicutaTaNeagraXD a răspuns:

Nu vreau sa fiu rea, dar totusi. mi se pare ca esti cam rasfatata. adica daca ai o greamada de haine? cum nu ai cum sa le asortezi? si sa iti faci mama turbata? ea e cea care ti-a dat viata si care te-a hranitwinking, iar in legatura cu problema ta. incearca sa stai putin timp linistita si sa te comporti frumos o sa vezi ca daca esti cuminte si o rogi frumos o sa te lasewinking

| SebastianAndrei a răspuns:

DECI eu zic ca mama ta are dreptate sa nu irosesti bani degeaba