| teonickateo a întrebat:

Salut, mi-am scapat telefonul (Iphone 4 s ) in apa si nu merge difuzorul, nu pot asculta muzica sau nu pot vb la telefon, pot doar daca imi pun castile, ce sa fac?

5 răspunsuri:
| iloveunicorns a răspuns:

Du-l la un service.

| Mariiuta a răspuns:

Schimba difuzorul eu asa am facut am dat 25 lei tongue

| teonickateo explică:

Help plz!

| teonickateo explică:

Dar de unde ai cumparat alt difuzor?
si cum se pune difuzorul, ce trebuie sa fac?

| DianaAlina99 a răspuns:

Hei ..Am patit si eu ceva de genul! Doar ca e vorba de zapadalaughingMi-a intrat zapada in buzunar si avem acolo telefonul (Iphone4)..si ceva timp cam 5 min nu am mai auzit in el si apoi si-a revenit iar acum.1zi...mi s-a inchis si nu stiu ce sa mai fac cu el!laughing