| biencutza_7855 a întrebat:

Mie imi place foarte mult Vacanta mare (Leana si Costel). Era un episod in care Costel a dat-o afara pe Leana si afara ploua.Asa ca fulgerul a lovit-o pe Leana si aceasta a devenit desteapta.Merge la un concurs dar la ultima intrebare isi revine si pierde toti banii.Stie cineva cum se numeste epidosul?

Răspuns Câştigător
| dany10 a răspuns:

Leana si costel inundatiile

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe net vacanta mare toate episoadele si ai sa gasesti sper ca raspunsul meu sa-ti fie de ajutor