| Athena97 a întrebat:

Acum ceva timp am vazut un episod din vacanta mare leana si costel in care costel avea puteri supranaturale.Am tot cautat episodul pe youtube dar nu il mai gasesc de nicio culoare.Stie cineva cum se numeste, cum l-as putea gasi sau un link cu acest episod? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| bogdannn196 a răspuns:

Poate tu vrei sa zici de filmul Garcea si oltenii big grin

| Athena97 explică (pentru bogdannn196):

Nu nu ma refer la film ci la episodul pe care l'am cerut mai sus.big grin+ ca in film nici macar nu se intampla ce am spus eu.big grin