| Anonimul1233 a întrebat:

Salut.
Miercuri spre joi a dormit un coleg la mine. Am vrut să îi vad penisul, eram pe scaun la pc si i-am adus suc si eram prin spate si i-am atins cu ambele maine penisul si l-am speriat, n-a spus nimic doar s-a speriat, eram in pat si avea căștile. Și el se scarpina mereu la penis si i-am pus mana pe penis, i-am băgat mâna în penis, i-am atins testiculele si am luat mana, n-a zis nimic dar acum voiam să îi zic,, Stai c**ie ca nu ti-o mănânc ". Am mai vrut dar na. Acum luni o sa doarmă la mine, s-ar putea, iar vreau, el nu poartă chiloți, asa ca pot sa ii trag pantalonii. Ce părere aveți? (am iubită, nu-s homo, doar curios )

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Poti sa-i explici amicului ca e doar o curiozitate si nimic mai mult.
Ca lucrurile sa fie egale, va puteti arata reciproc barbatia, pentru ca probabil si el are un sambure de curiozitate despre alt individ.
Cand esti la vestiar si vezi baieti in chiloti, instinctul de comparatie te face sa cobori privirea spre zonele intime. Asta nu inseamna ca esti gay, ci doar vrei sa afli vizual care e dotarea celuilalt.
Pentru ca lucrurile sa nu para ciudate si sa sperii amicul cu gestul tau, recomandat ar fi sa discutati mai intai despre aceasta.
Daca luni nu mai doarme iar la tine, e posibil ca reactia ta neasteptata sa i se fi parut deplasata.