| szilard45 a întrebat:

Salut nu eram sigur la ce categorie sa o pun.
As vrea sa ma ajutati sunt boboc si vreau in vara asta sa imi gasesc un job ceva sa vina bani si nici nu stiu nu prea am experienta ceva sugestii propuneri?

Răspuns Câştigător
| victorrdg a răspuns:

1 ce fel de boboc esti?(de trandafir?laughingglumeamtongue, esti boboc la fac sau la liceu>? iar daca esti bobocelu lu mamik si taticu nu ai sansebig grin

ok daca esti la liceu ai putea incerk pliante, standuri publicitare, promotzii, inchetzata prin supermarket-uri, cunosc pe cineva, asta ti-as recomanda eu.
Daca esti bobocel de facultate ai putea incerk un bar, restaorant, cafenea, ceva d genu ar fi potrivit pa vara

Sper ca am fost utilbig grin

2 răspunsuri:
| anqutsel a răspuns:

Ceva la un bar...se poartalaughing

| szilard45 explică:

Boboc de liceu problema e ca prin zona mea nu prea am asa ofertelaughing