| SCosmin a întrebat:

Nu mai pooooooooot de nervi :))!
Imi puteti da si mie driveru la aceasta placa video: nVidia GeForce 6200 TurboCache! http://www.nvidia.co.uk/page/geforce6200_pci.html

Răspuns Câştigător
| Mircea_Vlad_1995_k1Hr a răspuns:

Nu se mai ofera suport pentru acest tip de placa grafica...nu trebuia sa reinstalezi windowsul(banuiesc ca sata ai facut) pune 350lei si i-ati re pe EMAG Nvidia GeForce GT 730...nu-i cea mai buna da mno...e decenta zic eu....pt driverul de la placa pe cqre o ai acum....cauta in cutia de la ea cand ai cumparat-o...acolo e un DVD cu driverul de baza.(poti juca metin2) daca placa ta e integrata scrie pe google numele placii tale de baza si vei gasi driver...da-mi mai multe detalii despre placa ta grafica ca sa te pot ajuta...