| Alexutza_6740 a întrebat:

Nu stie cineva cum as putea face acele miscari de dans hip hop asa zise si "freezuri"?

3 răspunsuri:
| adynuta a răspuns:

Este putin dificil.Dar te pot ajuta Alexutza.Intai incepi cu miscari din maini, apoi, miscari din picioare si din cap.Este simplu dar mai intaiai nevoie de antrenament.te pot invata cateva miscari.
1.iei pozitia cu picioarele departate prin saritura
2.tii mainile pe langa corp
3.mana dreapta o ridici in fata ta
4.o duci casi cum ai face extensii dar cu o singura mana
5.o readuci repede pe langa corp
6. apoi incepi sa misti din picioare si din maini
7.te asezi jos in fund si te invarti tinand picioarele nu langa tine si cu mainile te invarti in cerc (ai vazut si tu acea miscare)