| Andraa a întrebat:

o intrebare cam prosteasca dar na.va rog sa raspundeti big grin.
Cine imi zice si mie cum trebuie facuta o cerere pentru decontarea abonamentelor/biletelor? Thx.

4 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

La noi nu e cu cerere... La noi se face tabel cu toti elevii cu abonamente, se strang abonamentele, se duc la liceu si gata. Banii vin cam greu, ce`i drept...sau nu mai vin deloc, dupa caz. Cel mai bine te duci si iti intrebi dirigintele/diriginta sau la secretariat.

| Andraa explică:

Liceu.
si pana maine trebuie sa ducem cererea

| nexa a răspuns:

e legat de schoala/ liceu?
trebuie sa te duci la secretariat, la schoala si iti da de acolo cerere pe care trebuie sa o completezi.
Am si eu o colega care face naveta.
stiu de la ea.

mai mult de atat nu stiuhappy. sper ca ti-am fost de ajutorwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei drept nici la noi in calarasi nu prea vin banii...ba ca nu au venit...ba cai baga peste 1 luna ba chiar anul trecut nu am primit vreo 2. chiar si 3 luni ultimele din semestrul al 2lea. as vrea sa stiu si eu de la cineva daca se poate de ce intarzie astia atata cu platile?thinking pentru ce dureaza atata sau ce se intampla de dureaza si cate 2 sau 3 luni ca sa ne dea bani pe decontat>?