| Cristi1414 a întrebat:

Salut.
O întrebare mica.
Eu sunt mai timid si nu stiu sa dansez dar o sa lucrez la chestia cu timiditatea,atunci o sa-mi dau drumul si cu dansatul asta?
Daca nu,ce ar trebui sa fac sa stiu si eu sa dansez,nu sunt prea interesat sa stiu neapărat o coregrafie, doar sa stiu pe ringul de dans si nu ma interesează manelele.
Am nevoie de ajutor, va rog.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Rezolvă chestia cu timiditatea, mergi cu colegii la un club, o onomastică, discotecă - ceva și dansul vine de la sine, crede-mă!

| Cristi1414 explică (pentru sierra1):

M am gândit sa merg sa iau si lectii de dans, ajuta?

| sierra1 a răspuns (pentru Cristi1414):

Rezolvă prima problemă întâi