| byka a întrebat:

O problema pe facebook?! Pe contul meu la sectiunea mesaje nu o am acea inbunatatire, tot aia veche a ramas! Cum fac sa o am si eu pe asta nou?
The social inbox ii zice!

2 răspunsuri:
| byka explică:

Noua*

| ioana_5333 a răspuns:

Asta am cautat si eu si am gasit chiar pe face raspunsul :-) "We’re rolling out the new Messages to everyone gradually, so you should see steps to upgrade soon. If you want to access the new Messages sooner, visit the Learn more page to request an invitation (invitations will be sent pending availability)." Deci asteptam sa primim invitatie pentru aceasta actualizare. Ideal ar fi sa intri pe linkul asta Learn more si citesti si pe acolo, apoi apare automat jos mesajul " Veti primi o invitatie in curand"
Sper ca ti-a fost de folos!