| anonim_4396 a întrebat:

O sa dam simularea examenului national.
Imi dati si mie cateva sfaturi?
Modele de subiecte pentru examenul national
Modele de subiecte pentru simulare pentru ca in alte judete s-a dat mai inainte
Aaaaaaaa da si mai vreau sa stiu ce se da la ultimul punct. :daca se da compunere, sau argumentare la specie si gen
La care este mai usor, pentru ca eu la mate sunt varza
Multumescu tuturor! dau funda. si BAFTA si voua!

2 răspunsuri:
| Cristian3 a răspuns:

Decat sa cauti modele de subiecte pentru simulare, mai bine te uiti la subiectele care s-au dat anul acesta la evaluare nationala!winking succes la simulare!

| Adry123456789 a răspuns:

Http://subiecte.edu.ro/2012/evaluarenationala/modeledesubiecte/ sunt niste modele de subiecte.Trebuie sa le descarci. Sunt la romana si mate.