| bebelusa_9541 a întrebat:

am si eu o mica problemutabig grin cum scap de parul inestetik de pe spate, adica nu de pe spate de pe ceafa asa! nu se vede prea tare ca e blond si f mik dar nu imi place mie pentru ca sunt fata! nu vreau sa dau cu benzi depilatoare sau din astea! ce imi recomandati?(o crema, ulei sau altceva)

Răspuns Câştigător
| PrecioussGirl a răspuns:

Toate fetele au.
si nu e par. e puf si e mic si nu inteleg de ce e deranjant?
inestetic e ala de pe picioare.
si eu PUF pe burta. si ce sa fac acum? toata lumea asre nu esti singura stai lin.
e blond, e mic. nu vad care e problema?
daca te vei lua cu crema depilatoare sau cu bigul o sa iti creasca de 2 ori cat ai acum. poate mai mult. crede-mawinking.
iar cu ceara sau cu aparat nu cred ca merge pentru ca e prea mic si nu il prinde.
deci parerea mea e sa stai lin ca toata lumea are asa ceva. si nici macar nu'i deranjant deoarece e mic si e blond.

2 răspunsuri:
| loveyouforever a răspuns:

Buna.si eu am o prietena care are foarte mult par sia re 17 ani.nu are par pe piciare cat are pe spate si pe ceafa.e sfatuiesc sa il lasi acolo.nu e par in toata regula cum ai in cap.e ca un puf foarte mic:p.nu te epila cu nimic pentru ca o sa iti creasca inzecit dupahappylasa-l asa! cu timpul o sa inceapa sa cadabig grin

fundita?:X

| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Cumparati benzi de ceara de la Veet din acelea pentru axile si linia bikilinor.:*
Pa, pa Fundita?