| smocky a întrebat:

Pe 7 iunie am banchetu din clasa 8-a! :X. As vrea sa stiu voi ce ati facut? Care e atmosfera la un banchet? Vi s-a permis bauturi >alcoolice:?, cine povesteste cel mai bine ce a facut la banchet funda!

1 răspuns:
| apalipis a răspuns:

Eu ti-as sugera sa nu cauti raspuns la aceasta intrebare, ca sa nu stii de la ce sa te astepti de la bachetul tau big grin.
Mai bine ramai cu curiozitatea ta si vei astepta pana la ziua banchetului tau.
Nu strica acea emotie si entuziasm intreband cum au fost alte banchete.