| AmyAmaLyAAA a întrebat:

pe ce program as putea edita pozele ca sa astup cosurile? cum il folosesc? mersi muult!kiss

4 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Iei Photoshop Cu el poti face multe pentru mai multe informatii add mark_herman44@yahoo.com happy

| dincolodevise a răspuns:

Photoscape...dai la editor, pui poza.supa dai la filter, noise reduction, high. sper ca te-am ajutat

| BonnieSweet a răspuns:

Photoshop cs3, cs4, cs5. Cauti tutoriale pe youtube. Am vazut ca sunt si in romana unele. Sunt multe. Nu este foarte greu de folosit programul. Parerea mea.

| iubirica2011 a răspuns:

Pai poti folosi Photoinstrument! Descarci programul si iti arata cum il folosesti >big grin