| Angel_8045 a întrebat:

Salut.Pentru ce aveti voi nevoie de familie?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu voi avea familie pentru ca nu am nevoie de ea si mai ales nici timp nu voi avea de prietena dar de nevasta/copii? In general lumea se inmulteste prin familie ca sa aiba acolo un baiat/fata sa se mandreasca cu ei cand cresc mari si cand ajunge la batranete sa nu moara omul atarnat pe covor singur (de frica singuratatii ma refer).

| Ramo80 a răspuns:

Pt sustinere din toate punctele de vedere si pentru echilibrul meu psihic! Pt mine familia e vitala, cred ca nu as putea continua nimic fara ea.