| MissCamelia a întrebat:

Salut.pentru fete:stiti sa va pensati corect? daca aveti nevoie de ajutor, aflati aici cum se realizeaza pensatul : http://camelcutza.blogspot.com/.

Răspuns Câştigător
| dianka_4861 a răspuns:

Mia ajutat foarte mult sfaturile...multumesc pup...

10 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Una e sa iti pui blogul o data si sa ceri o opinie legata de continutul si aspectul sau, alta e sa il aduci in discutie zilnic. Asta e deja reclama. Pune-ti-l la status la profil si cei ce dau de tine vor intra daca vor fi curiosi.

| marsy a răspuns:

Daca sincer. nu e prea folositor tongue

Răspuns utilizator avertizat
| Lor3naXD a răspuns:

Multumesc foarte mult. o sa-mi fie de folos!

| demonangel37 a răspuns:

Multumesc sunt bune sfaturile

| alle_1861 a răspuns:

Mersi happy, are niste ochi superbi tipa. love struck

| M.T a răspuns:

Multumesc mult chiar aveam nevoie de un sfat in privinta asta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorba psiholoagei, daca tot iti faci reclama, pot sa-mi fac si eu? big grin Deci lasati fetelor pensatul, veniti la baiatu ca va penseaza el cu aparatul de ras, garantat o sa aratati superb rolling on the floor
P. S. Fac pensarile astea oriunde, nu va sfiiti, n-aveti nimic din ce n-as fi vazut rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| videoblog a răspuns:

Interesant. pentru promovarea lui iti recomand http://www.bagamare.ro/