| anonim_4396 a întrebat:

Pentru inceput eu am cont pe trilulilu, daca ma cunoasteti sunt Casiana, dar nu merge sa ma loghez...As vrea sa ascultati melodia asta : http://www.trilulilu.ro/k187_k/22703f5fdd34ff, imi puteti zice daca este si o varianta in romana sau in engleza? Va rog frumos! Nu stiu de ce nu imi pot accesa contul...:((O seara buna tuturor!

3 răspunsuri:
| Cryssy a răspuns:

Salut.nu stiu daca exista... oricum e draguta melodia :X

| Casiana a răspuns:

Salut, care Casiana de pe trilulilu? Poate de pe TPU, si eu sunt tot o "Casiana"...Nu te-am vazut pana acum...Frumoasa melodia...Si totusi care Casiana?

| Ceva ciudat. a răspuns:

Melodia este superba:X...

stiu ca si bullet are o melodie cu acelasi refren.insa nu stiu daca si versurile sunt identice... dar oricum si cea cantata de bullet este foarte dragutabig grin...

bullet-abravia