| tisu a întrebat:

Peste o săptămână mergem cu clasa într-o excursie.Doua prietene foarte bune de-ale mele vor sa stau cu ele.Una este prietenoasa dar poate fi răutăcioasă, iar cealaltă este draguta si amuzanta. Daca as alege pe una din ele cealaltă s-ar supara.Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este simplu, ca sa nu se supere niciuna, poti sa faci asa: la dus, stai cu una, la intors stai cu cealalta si bienteles le spui la amandoua decizia ta, ca sa nu se supere niciuna.

| neutrino a răspuns:

Stai cu ambele, asa cum le este dorinta!

| GreenVoid a răspuns:

N alegi pe nimeni.Le lasi pe ele doua sa mearga si tu te pui langa altcineva.