| greenakaweed a întrebat:

Poate ( de fapt sigur ) este deplasata intrebarea mea dar sunt in criza mare de idei. Este majoratul prietenului meu si sincer nu stiu ce i-as putea lua. Vreau ceva unic, ceva ce nu are toata lumea, care poate fi folositor mai mereu, care sa-i placa. Caut dar nu stiu ce caut. Am ramas fara idei pentru ca ii fac multe cadouri si nu stiu ce i-as mai putea lua mai ales acum. Orice idee cat de mica poate fi de folos....si scuzati stupizenia de intrebare dar am zis sa incerc totusi. Nu am stiut la ce categorie s-ar incadra intrebarea asa ca am ales una cat de cat apropiata de subiecthappy Multumesc anticipat! O seara placuta va doresc!

1 răspuns:
| docfunny a răspuns:

Acuma depinde si de bugetul tau si de cat vrei sa dai pe cadou. Daca ai mai multi bani ai putea sa-i iei un ceas, iar pe spate sa-i gravezi ceva. Mai poti sa-i iei un lantisor si tot asa sa-i gravezi ceva. Daca e fumator poti sa-i iei o bricheta personalizata de la zippo, si altele... Daca imi mai vine ulterior ceva in minte iti spun. Sper ca ti-am fost de ajutor big grin