| jeTski a întrebat:

Salut!
Pot sa ma transfer pe profil de intensiv engleza in semestrul 2 tinand cont ca sunt clasa a X-a?

Răspuns Câştigător
| Hisil_Yasemin_1997 a răspuns:

Da poți. Dacă profilul de pe care te transferi nu este de uman va trebuii sa dai diferente. Eu de pe mate into m-am dus pe filo fr și am dat la latina și la franceza. Trebuie sa depui cerere de transfer și dacă îți este acceptata depui dosar și toate cele și de abia după dai diferențele. Dacă le iei cu 6 ai intrat. Daar toate astea contează și de locurile care mai sunt în clasa respectiva

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teoretic da, daca dai niste diferente. Cel putin acum 5-6 ani cand eram eu in liceu se putea.
Dar cel mai sigur e sa intrebi la secretariat.