| JonD a întrebat:

Salut pretenasi! Deci cum ziceam in reste intrebarilor mele ca imi place de o fata etc...Revin cu aceeasi intrebare, cum as putea sa intru in gasca ei? Mentionez ca nu cunosc pe NIMENI, asa ca nu mai ziceti sa rog pe un prieten de-al ei sa ma imprieteneasca.Cum as putea? M-am tot gandit si eu si sincer nu mi-a venit nici o idee.Stiu ca sunt niste baieti in gasca care danseaza electro si mie imi place sa dansez da nu ma pricep asa bine.Nu mai ziceti tampenii gen sa vorbesc cu ea pe facebook, sa ma duc sa ii zic "buna! ce faci?" sau eu stiu ce.Va rog ajutati-ma cu un sfat.Multumesc ca ati citit intrebarea happy.

1 răspuns:
| EuPaulA a răspuns:

Deci dupa cum vezi cu ajutorul numelui meu de utilizator sunt fata happy
Eu zic ca merge sa o abordezi pe o retea de socializare sau sa o abordezi direct (bineinteles daca nu esti timid. daca te balbai este penibil si fata isi pierde tot interesul pentru tine). Chestia din desene ca sa te lovesti de ea (usor) cu umarul functioneaza mereu (crede-ma!).
PS: Cand se uita la tine zambeste-i in cel mai frumos mod posibil siu fa orice ca sa remarce asta.
Sper sa te ajute raspunsul happy