| Florin a întrebat:

Salut prieteni...Am si eu o intrebare: O sa plec cu un prieten intr-o mica excursie de 2 zile.Stiti cumva o lista cu ce sa iau la mine? Ceva ce este doar necesar? Multumesc pentru ajutor.

Răspuns Câştigător
| CopilașTembel a răspuns:

1.Haine de schimb(2-3 tricouri, o pereche de blugi, niste pantaloni de trening, o bluzita mai groasa, pijamale, sapca, sosete, lenjerie, pantofi de schimb)
2.Lucruri de igiena(periuta de dinti, pasta de dinti, sapun, sampon, piepten, perie, deodorant)
3.Intr-o mica geanta aparatul foto, telefonul, Mp3, ceva de rontait(chips, alune, etc.), un pachet de guma, plasturi, ceva de greata, pastile de durere de cap, pungi(in caz ca vomiti).
Cam atat.tongue Excursie placuta.

1 răspuns:
| 93Anna93 a răspuns:

Fii mai explicit! Excursie de 2 zile unde? Ceva gen excursie cu cortul sau stati la hotel? Oricum trusa de prim ajutor e prima pe care trebuie sa o iei oriunde te-ai duce.