| IonutSultana a întrebat:

Salut prieteni, de cateva zile tot dau rotocoale site-ului invatam.net.Am incercat sa-mi fac cont la ei dar primesc urmatoarea eroare: Not Found

The requested URL /register.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Am incercat sa ma inregistrez accesand pagina de pe mai multe browsere, dar fara folos.Ba chiar le-am trimis si un email dansilor.Care credeti ca ar putea fi problema?

1 răspuns:
| Alina_Alii_1957 a răspuns:

E eroare de la ei. Asteapta sa se rezolve