| anonim_4396 a întrebat:

Salut prieteni! Luni va incepe scoala iar eu acum sunt in clasa a9a.Ce ziceti cum ar trebui sa ma comport si ce a trebui sa fac ca sa am o impresie buna asupra colegilor si a profesorilor.DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
| AC4S4 a răspuns:

Fii mai vorbaret in primele zile ca sa vezi cu cine sa te imprietenesti si cu cine nu. Sa-ti dai seama de caracterele lor, pune-le intrebari gen:"De la ce scoala ai venit" si chestii de genu'.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

fii tu. nu trebuie să faci nimic ieșit din comun.

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Fii tu insuti dar sa nu fii chiar ciudat pentru a impresiona profesorii invata

| Anghel_Elena_1995 a răspuns:

Buna, cred ca ar trebui sa te comporți normal, ca de obicei...dar asteapta-te la orice, adică o sa existe în mod normal grupuri cu manelisti, fitosi sau "delincventi ", si nu trebuie sa te schimbi pentru a fi printre cei populari, daca esti de treabă si ai personalitate o sa fi perfecta! :*

| RicardoDobroiu a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa te porti frumos și sa inveti ca sa nu pici prost in fata persoanelor respective