| Misiss a întrebat:

Salut prieteni, miine e 1 aprilie, va rog niste sugestii de farse\glume ce s-ar potrivi pentru frate si in cadrul scolii, prieteni, si va rog inca o farsa ceva pentru un baiat care-mi place da suntem numai prieteni cu el? scuze pentru asa intrebare.

Răspuns Câştigător
| micutzsha a răspuns:

E aiurea faza asta cu loto...e de domeniul trecutuluibig grinbig grinsi in + daca chiar iti place de baiatu ala intreaba-l daca vrea sa fie cu u daca spune da inseamna ca esti norocoasa daca spune nu explica-i ca a fost doar o pacaleala d 1 Aprilie... funditzsha plz:X:X

1 răspuns:
| elena999 a răspuns:

Suna-ti un prieten si spune-i ca a castigat la lotto 1000 de euro.