| Hasz a întrebat:

Salut prieteni. Uitati intrebarea.Care a fost cel mai tare moment din viata voastra si cel mai prost moment din viata voastra.Dau funda pentru cel mai tare raspuns.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Momente tari au fost multe dar două momente dramatice mi-au sărăcit sufletul, pierderea părinților la interval mai mic de trei ani, unul după altul.
Mama în 2009, pe 13 noiembire, și tata anul acesta, pe 17 august!
Pa, pa.

| LaRiiuU a răspuns:

Au fost multe, dar cel care n-o sa-l uit a fost asta. Era iarna, am intrat in scoala cu prietena mea, era gheata pe jos si aveam tocuri. Deodata am cazut jos si am dat sa ma tin de ea dar mi-a dat drumul si a inceput sa rada. Culmea a fost ca am incercat sa ma ridic si am cazut din nou laughing. Toti colegii radeau de mine inclusiv prietena mea laughing.
Si cel mai prost moment din viata mea inca nu s-a intamplat pentru ca din fericire inca am parintii si tot ce iubesc in viata. Dar anul trecut pentru prima data am simtit durerea de a pierde pe cineva...si atunci am realizat cat doare sa stii ca n-o s-o mai vezi niciodata pe o persoana aceia. E un sentiment uratsad

| ShadowGhost a răspuns:

Cel mai tare a fost cand am fost cu prieteni la casa de groaza si ne-am pipi pe noi de ras sau in timpul orelor cand era banana pe jos iar noi jucam fotbal cu ea.Cel mai prost moment a fost cand am luat 4 iar ai mei au urlat la mine sau cand am chiulit iar toata lumea a aflat desi nu trebuia.

| BlackCinnamon a răspuns:

Cel mai tare? Cand eram intr'un loc chiar. modest, un colt de bloc, cu o prietena de'a mea, si intr'o secunda, deja ma lipise de perete si incepuse sa ma sarute, in urmatorul moment deja eram impreuna, acel loc simplu a devenit parca sfant. cel mai prost? Cand in acelasi loc, peste 5 luni, a zis ca vrea sa se desparta de mine. unele persoane pur si simplu nu se multumesc cu putin laughing, si vor toate momentele unei alte persoane pentru ele.

| Rada_Aurelian_1988 a răspuns:

Cel mai rau moment din viata mea:Cand m-a prins mama in beci cu cainele, si o cutie de margarina langa...deschisa

| Ciuraru_Alina_1983 a răspuns:

Cand am nascut