| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cel mai frumos moment din viata voastra? funda pentru cel mai frumos raspuns happy

Răspuns Câştigător
| val31989 a răspuns:

Cel mai frumos moment din viata mea a fost cel in care m-am nascut. Pentru ca datorita acestui fapt am atitea amintiri frumoase.
Am multe amintiri frumoase cum ar fi :
plimbarile cu tata (cel mai des pe la iazuri happy )
Momentele frumoase petrecute cu prietenii.
Acele clipe in care baiatul de care imi plăcea... ma placea si el.
Unele momente sunt legate chiar si de scoala laughing, atunci cand ma pregateam pentru ore, atunci cind eram singura din clasa care stia lectia.
Atunci cind primeam note bune...
Atunci cand lipsea un profesor laughing

Dar totusi cel mai frumos moment e acel in care toata familia era acasa si eram fericiti. happy

17 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Cand m-am nascut banuiesc happy

caramela
| caramela a răspuns:

Buna Coryyhappy
pentru mine sunt mai multe momente frumoase...de exemplu.
fam care am cladit-o in cei 24 de ani de casnicie, cei doi ingerasi ai mei o fata si un baiat, sotul care imi este aproape de cate ori am probleme, mama si fratele care imi dau putere sa ma ridic de fiecare data, bucuria enorma pe care am trait-o cand fiica mea a intrat la facultate (buget) a facut sa fie un moment placut din viata mea, si nu in ultimu rand, mai nou, noul membru al fam mele viitorul ginere, asta pentru mine inseamna fericire, momente dragi de care sa imi aduc aminte cu mare drag, imi dau putere sa lupt cu boala sa fiu cat mai mult timp alaturi de ei.
nu stiu daca asta e raspunsul pe care il cauti, dar astea pentru mine sunt momente de AUR!
O frumoasa zi sa aihappy

| ComatoseWine a răspuns:

Cand am castigat primul trofeu.La ceva neasteptat-teatrubig grin

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Inca nu a fost, va fi cand iL voi vedea pe Dumnezeu.

| ComatoseWine a răspuns (pentru PαtнwαуTσBℓιѕѕ):

Mai asteata! Serios? Cat dramatism! Pana acum ce moment a fost cel mai frumos? Ceva terestru poate...

| M25M a răspuns:

Un sarut, sperat, visat, si neasteptat...

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Prima data cand m-am indragostit de o fata.

| Borsko a răspuns:

Cel mai frumos moment din viata mea a fost cel in care mi-am intalnit cea mai buna prietena. si momentul in care am invatat ca trebuie sa gandesc pentru mine, trebuie sa sustin ceea ce cred. la naiba cu sistemul!

| byeddy a răspuns:

Cel mai frumos moment...
Cred ca in fiecare zi putem da momente frumoase care sa ne ramana mult timp in minte ca "momente frumoase".Cel mai frumos moment pentru mine s-a consumat categoric in copilarie cand aveam trupa de dans, faceam cele mai frumoase lucruri, deci pot spune ca pentru mine toata copilaria a fost cel mai frumos moment.Dar cel mai frumos moment din viata ta, care a fost Corina?happy

| OliverArrow a răspuns:

Cand s-a intors tata din Afganistan mai devreme. Apoi mi-a dat un iepuas cadou. Apoi am plecat cu el la Disney land.

| abcabcabc a răspuns:

Cand m-am plimbat pe muntele Ceahlau cu cei mai buni prieteni a fost un moment care m-a marcat si nu-lpot uita, imi amintesc cu exactitate fiecare detaliu din acea zi

| DariusAndi a răspuns:

Cand am ...si cand am!

| HisGirl a răspuns:

Cel mai frumos moment a fost cand baiatul care-mi place s-a uitat in ochii mei :X.

| Flory1999 a răspuns:

Acel moment cand m-am nascut, ca daca nu ma nasteam nu mai aveam atatea amintiri frumoase happy

| miror a răspuns:

Cel mai frumos moment din viata mea a fost cand mi-am luat pentru prima oara fetitele in brate,, acel moment este unic si pentru care traiesc zi de zi,,, este de nedescris acel moment,, acele 2 zile sunt si vor ramane cele mai speciale din viata mea,

| Stoicescu_Andreea_1994 a răspuns:

Cand am fost singura in clasa a4a care a spus lectia la ora de istorie

| bruniatul a răspuns:

Cand am sarutat-o pe cea mai frumoasa fata din viata mea