| AlvinTheBoy a întrebat:

Salut probleme in viata mea.
Mam impachat cu prietenul meu cel mai bun dar acum am injurat-o pe prietena lui findca o prietena de-a ei ma injurat pe me si pe el si el nu crede spune ca mint si acum el nu mai vrea sa ne impacam findca am injurat-o pe "prietena lui " el o inseala cu ogroaza iar aceea e obsedat de el ia sugereat ia singura sa se **** am2 :-l deci oh go on
mai sunt 5 zile pana la scoala si daca va incepe eu stau in bancha cu el si mie ca sa nu pune vorbe rele la colegi si sa ma cert cu el ce sa fac... el sigur nu mai vrea sa ne impacam imi zice dnd ne cunoastem cand i-am zis daca vin la el cica nu ai ce cauta la mine nu te cunosc! Ce sa fac sa ma impac cu el sau nu? si cum!

2 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Cum adica te`ai imperechiat? Tu esti baiat?:?

| AlvinTheBoy explică:

Ma eram certat cu el si acum m-am impachat.