| Bisky2 a întrebat:

sâmbăta ma duc la majoratul unui prieten si nu stiu ce sa ii iau, niște idei va rog

2 răspunsuri:
| Sesum a răspuns:

Un ceas sau un parfum.

| Dyana_Dyya_1997 a răspuns:

Bateti mingea impreuna de cand erati de-o schioapa? Profita de ocazie si, de dragul genunchilor rupti pe teren, surprinde-l cu un echipament sport sau cu o minge semnata de jucatorii de la echipa preferata.
Esti prietenul lui cel mai bun, tu il cunosti cel mai bine si stii ca va tipa ca nebunul daca i-ai lua bilete la concertul formatiei preferate sau un tricou cu memebri trupei.
Ti-ai amintit de de zilele cand va jucati ore intregi pe calculator? Perfect! Daruieste-i un joc nou sau un soft cu licenta, un mouse optic care sa-i aminteasca de tine si cand va fi la facultate.