| lolyyy a întrebat:

Am nevoie sa ma ajutati feltele si baietii happy. Se apropie ziua de nasterea a prietenului meu [ iubit ] si vreau idei de ce i-as putea oferi cadou. Orice idee este binevenita happy. Vot + funda happy

1 răspuns:
| smile a răspuns:

Pai eu ma gandeam la un ceas sau ceva semnificativ pentru a ii demonstra ce simti pentru elwinking
L-ai putea intreaba chair pe el... poate daca il iei putin pe ocolite poti afla ce isi dorestewinking
Oricum intentia conteazawinking