| Vegetto a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste anime-uri mai lungi cu super puteri. happy
Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| Mn0 a răspuns:

One Piece este cel mai bun anime pentru mine.
Sa nu te lasi pacalit de grafica,in rest are de toate(actiune,comedie,drama, povestea e de milioane) si e gen DBZ
Alte anime uri bune sunt: Fairy Tail, Avatar. The last airbender, Yu Yu Hakusho, Toriko, Full Metal

2 răspunsuri:
| Casa a răspuns:

Incearca sa vezi Naruto-Naruto Shippuden restul le-o cam scris,, irbis,,

| irbis a răspuns:

Anime mai lungi ar fi One piece, Bleach, Naruto, Fairy Tail, D. Gray-man, Katekyo Hitman Reborn!, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Soul Eater, Shaman King, Eureka Seven, Beelzebub, Groove Adventure Rave.