| marcikatapes a întrebat:

spuneti-mi va rog ce faceti pe net c asa nu va plictisitzi?

3 răspunsuri:
| Valentyno18 a răspuns:

Eu ascult muzica, ma mai uit la cate un film online, vad ce mai e nou prin lume ma mai uit la haine si accesorii vestimentare, citesc articole de prinziare si stau pe TPU big grin.si mai vb pe mess.

| AndreiFLT a răspuns:

Buna marcika! Cand ma plictisesc intru pe un site cu probleme de logica si imi pun mintea la incercare, uneori mai citesc bancuri, ascult muzica, pe mess si bineinteles pe TPU! Sper ca te-am ajutat cu ceva, Pa!

| JustAnotherCrazy a răspuns:

Muzicaa...jocuri nu prea, facebook...hi5.TPU:X si multe altele