| nykoleta_8918 a întrebat:

Doamne ca ma plictisesc...
voi ce faceti cand suntzetzi plictisitzi...sad

9 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Stau pe hi5. vorbesc pe mess cu prietenii.joc conquiztador.pe TPU.ma mai uit pe youtube la glume.la tv

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ies afara cu prietenele love struck Asa trece plictisealabig grin

| asdgfhresry a răspuns:

Ascult muzica, dansez. Sau daca sunt trista imi pun castile la urechi, si ma plimb prin oras, pe undeva unde nu este multa lume. Alteori ma uit la tv, cant, glumesc cu fetele, ies cu fetele in oras, facem poze, fac pe nebuna. Si, bineinteles ca seara pariez cu mama si o fac sa piarda devil Tu poti sa faci exercitii, adica nu sa slabesti, pur si simplu sa te misti. Rostogolestete in pat, fa podul, incearca sa stai in cap, incearca sa devii mai buna decat esti.

| tim a răspuns:

Andreutsa, sa stea in cap? Hai no, cum adica sa stea in cap, sa-i vina idei? Eu, apai eu cand ma plictisesc fac. apai nu fac, ca nu am ce, hibernez eventual

| vyo a răspuns:

Dorm.

| insomnia a răspuns:

Ma joc pe imvu big grin

| Bibiii_7939 a răspuns:

Ies cu prietenele, ma uit la tv, ascult melodiile preferate, fac poze, dansez, vorbesc la telefon, citesc ceva interesant, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma joc big grin uit de plictiseala, si e distractiv., ascult muzica, ma uit la un film, fac niste testebatting eyelashes din revista Bravo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt foarte plictisita acum sadsad. Cred ca ar trebui sa ies, dar pana sambata nu am cu cinesad. Dupa ce trece dupa-amiaza asta care mereu ma scoate din sariteangryangry, vreau sa fac o plimbare, singura, si sa ma mai relaxez. Pana atunci, am sa raman pe TPU si poate intru sa joc niste jocuri ca: dinner, cake mania laughing.