| georgiana37 a întrebat:

Salut.
stie careva vreun program care sa modifice poze, a le suprapuna.etc?
mersi
fuunda

8 răspunsuri:
| LostInDreams a răspuns:

Eu foloseam paint.net,decupezi conturul formei pe care o vrei, suprapui forma sau o imagine, o editezi daca vrei. e super programul, timp sa iti faci pentru a capata experienta in folosirea lui iti trebuiebig grin.pentru modificat mai e si photoscape, il am eu si e super bun, poza de la avatar cu el mi-am facut-o. ti le recomand pe amandoua. te pup! fundita?

| vlaaddd a răspuns:

Photoshop

| Nimic special a răspuns:

Photo Scape
Photo Shop

| Juliebelle a răspuns:

Picasa 3( la optiunea collage) sau mai e un program, Collage.
incearca.
de suprapus am facut eu, si este cu picasa
winking
Succes.
fundita?
batting eyelashes

| ILoveYouMore a răspuns:

Magic photo editor scrie la google asa si il descarci ee bun il am si eu

| miny a răspuns:

Cel mai bun pot sa iti spun ca este PHOTOINStRUMENT big grin! Deoarece iti poti schimba culoarea ochilor a parului a tenului, te poti machia, iti poti indeparta imperfectiunile (alunite sau cosuri pe fata, etc) poti decupa pozelesi multe altele big grin. iti recomand sa il folosesti este muuuuult mai simplu decat photoshop`ul si muuuuul mai dotat decat Photoscape`ul big grin! Bafta!

| rob3rttt a răspuns:

Photoshop`u e cel mai tare prog de modificat poze. happy sau unu mai putin complicat "picassa 3" cauta pe google si iti apare gratis tongue

| Quiss a răspuns:

Gimp
Photoscape
si bineinteles Photoshop - asta face absolut orice, desi nu e deloc simplu sa-l descurci.