| LucianP a întrebat:

Salut.stie cineva daca mai este limita de inaltime pentru intrare la academia militara din Sibiu Nicolae Balcescu? si totodata daca stiti vreo metoda prin care pot sa ma inalt in 8 luni 5-6 cm?(proteine, sala orice) multumesc anticipat! :* app am 18 ani, 59kg,1.64 M.

2 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Basket-ul te ajuta sa te inalti, alergatul si saritul coardei.

| LucianP explică:

Basket nu joc, coarda sar destul de des, si de alergat cel putin odata pe zi(de obicei seara, dimineata nu prea mai am timp) alerg circa 5-6 km