| rolly3342 a întrebat:

Salut.Stie cineva de unde as putea sa iau cercei si piercinguri pentru barbati in Arad sau Deva? mersi

3 răspunsuri:
| 5a a răspuns:

Esti gay? naspa.

| rolly3342 explică (pentru 5a):

Esti stupid.naspa.tu chiar crezi ca imi pasa ca crezi tu?

| 5a a răspuns (pentru rolly3342):

N-am zis-o cu intentie rea, dar nu inteleg care e faza daca iti pui in nas sau in alta parte rahat-uri de alea? Am o colega de munca are o bucata de sticla pe nas sa stecleasca ceva, dar ce anume? minte slaba de om, ce rezolvi daca iti pui alea in urechi/nas / sfarcuri? ( unii au si in p ) pentru ce tata? Daca vrei sa te tatuezi e alta treaba.

Daca tot vrei sa-ti pui chestii de astea poti sa apelezi aici http://www.piercingcatalog.ro/ iti vine direct acasa in maxim 3 zile.