| alinutza_5767 a întrebat:

Salut.Stie cineva prin ce program pot sa descarc videoclipuri de pe You Tube? Va rog mult!

5 răspunsuri:
| C???i? a răspuns:

Cu YouTube Downloader. Descarcă-l gratuit de aici: http://www.download3000.com/download_19063.html. Baftă! :).

| Spufff :x a răspuns:

Descarca DVDVideoSoft Free Studio love struck. eu il am de un an love struck si imi merge f bine. descarc si video si muzica, tot love struck

Răspuns utilizator avertizat
| adriangabor92 a răspuns:

YouTube Downloader, Ashampoo ClipFinder,
Cool YouTube, MP4 YouTube Downloader

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin DVDVideoSoft Free Studio poti lua si mp3 si poti taia melodii. E super.