| iulianutzu82 a întrebat:

Salutari prieteni! Am descarcat niste videoclipuri de pe you tube si nu stiu ce program sa folosesc sa le convertez in mp3, stie careva cum sa fac ca sa nu le iau la rand din nou sa le descarc in mp3? Vreau doar ce-am descarcat sa le trec in mp3. Multam' fain;-)

4 răspunsuri:
| epurel a răspuns:

Descarca melodii cu asta. :)
http://listentoyoutube.com/

| Urââtaa a răspuns:

Daca vrei sa convertezi in mp3 poti converta cu linkul de la youtube uite siteul: www.youtube-mp3.org

| iulianutzu82 explică (pentru Urââtaa):

Si cum sa fac daca nu te superi? dau fundita

| varcolaccc a răspuns (pentru iulianutzu82):

Copiezi linkul de la videoclipul respectiv de pe yt, adica de sus unde isi scrie www.youtube.com/? watch_Qsaf153 ceva de genu il pui unde iti arata site-ul si dai convert si dupa scrie cu albastru download mp3 si asta e totul. Succes. www.youtube-mp3.org