| wonderfully a întrebat:

Salut.Stie cineva statusuri despre dragoste, iubire, zimbetul?

3 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Http://statusuripentruvoi.blogspot.com

aici gasesti tot ce vrei>:D<

bafta:>

| valiblonda1 a răspuns:

Uite aici cateva sper sa iti placa

Daca pe cer ar fi o stea pentru fiecare minut in care ma gandesc la tine, ar fi lumina mereu te iubesc

T- tandra
E- eleganta
I- irezistibila
U- unica
B- blanda
E- eterna
S- scumpa
C- curajoasa

Ori e alba, ori e neagra… inima mea mereu se-ntreaba daca am facut bine cand m-am indragostit de tine
Eu zic ca am facut bine
Ca-ci si acum sunt cu tine
te iubesc

Era odata o fata oarba si s-a izolat de toti si toate nu vroia sa stea cu ea decat prietenul ei. Tot ce-mi doresc mai mult e sa pot vedea lumea din jurul meu, spunea ea-Vrei sa te casatoresti cu mine? i-a propus intr-o zi baiatul-Nu ma voi casatori daca nu pot vedea La ceva timp, pentru fata a aparut o pereche de ochi donati a putut vedea si in momentul cand s-a uitat la prietenul ei a vazut ca si el este orb -"Nu ma pot casatori cu un orb" a spus fata si s-a intors sa plece Inainte sa dispara sunetul pasilor ei, baiatul i-a soptit : "sa ai grija de ochii mei te rog"

daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu big grin

Hai sa ne inpartim lumea luna mie, stelele tie oceanul mie. Pamantul tie dar mai bine totul tie si tu mie

sper sa iti palca statusurile mele