| laolao1 a întrebat:

Salut, stie cineva un salon de piercing, adica doar sa imi dau gaura in ureche doresc undeva in bucurestii sector 6 maxim sector 5, undeva langa afii /plaza /drumu taberei prin zona Ajutati-ma repede plss big grin Multumesc mult dau fundita daca se mai da asa cevahee hee

2 răspunsuri:
| FoundYouLover a răspuns:

Da, iti dau imediat link-ul cu adrese, dar vezi ca o sa-ti apara numai doua in pagina intai, apoi spatiu, dar daca dai mai in josul paginii mai sunt inca 3.
http://www.saloane-bucuresti.ro/saloane/lista/8/6

| FoundYouLover a răspuns:

Vezi ca al doilea salon este chiar in Drumul Taberei.