| KiSS_4146 a întrebat:

Stiti niste siteuri unde as putea sa gasesc imagini frumoase happy dau fundita multumesc love struck

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Http://www.wallpaper.dublu.ro/
De pe aici imi mai luam eu. Da o cautare Google pentru mai multe site-uri!
Spor!

| oz a răspuns:

Daca nu imi dai fundita chiar ma supar.
Daca folosesti Internet explorer lasa-l si baga-te pe mozilla firefox.
Mozilla firefox are niste add-onuri prin care poti sa iti personalizezi browserul.Printre add-onurile alea (sunt multe interesante) se gaseste unu... Cooliris...si asta este practic un motor de cautare 3d...iti face un fel de zid 3d si il misti tu cu mouse-ul. Poti sa cauti pe google...flickr...deviant art...youtube...tot ce vrei.Ai acolo si chanels unde exista o optiune photos of the day...si iti spun eu vezi la imagini frumoase si expresive...si o sa vezi ca o sa ramai "fidel" cooliris.
Cooliris merge si pe Int Explorer...hai sa nu fiu rau...
http://www.cooliris.com/download-all.php

| viatadecacatt a răspuns:

Www.photobucket.com :X
Scrie acolo unde zice cauta imagini ce vrei tu ce cauti ce iti place eu stiu:d.
Are in special imagini artistice, mie chiar imi plac:X

| alexdop21 a răspuns:

Daca vrei wallpaper-e frumoase intra aici :
http://interfacelift.com/wallpaper_beta/downloads/date/any/

| rozalia25 a răspuns:

Cu ce anume? Cauta pe Google si vezi ca sus in stanga si da click pe Imagini (sau Images) si acolo o sa gasesti o tona de poze pentru ce ai tu nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imagini frumoase