| ClaraMaria09 a întrebat:

Stiu ca o sa para ridicol, si ca aproape nimeni nu ar vrea asta, dar va rog imi puteti sugera metode de scapare a bronzului? Incerc orice! Multulmesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| cristina799 a răspuns:

Buna Clara si eu am avut aceeasi problema anul trecut bron prea inchis si nu stiam cum sa scap de el dar aveam aici niste sugestii care au mers la minewinking : freacte cu iaurt expirat stiu gretos dar mi sa mai deschis pielea cu 25% sau lapte dar trebuie sa pui asa mult si sa stai cu el o vreme indeparteaza bronzul 15% exista si creme la farmacie dai de 2 ori pe zi dimineata si seara o sa iti treaca in cam 2 saptamani cu aceste chesti ciudate laughing sper as fi bine funda?

1 răspuns:
| En3Rgi a răspuns:

Apa calda si lapte sau cand te duci sa iti faci baie te dai cu zeama de lamaie.
Bafta!