| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca poate pare o intrebare ridicola... dar e doar o curiozitatebig grin Mai mergeti la mare cu >parintii?-- varsta voastra

4 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Eu nu pentru ca mama nu mai are voie iar tata Dumnezeu sa-l ierte a murit, dar fata mea atunci cand e vorba de o iesire afara nu rateaza niciodata plecarea cu noi. In rest singura ca deja e mare si se descurca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 22 ani happy
Eu nu as avea nimic improtriva sa merg cu mama mea, pentru ca ne intelegem bine si nu e o mama cicalitoare. Am mers pana la 18 ani cu ea la mare iar apoi am mers cu prietenii, dar daca ea ar vrea sa mergem impreuna nu as avea nimic impotriva, mergem la munte de obicei ca acolo ii place ei mai mult. La mare mai mult mergea pentru mine si sora mea, pentru ca mamei ii este frica de apa si nici cu soarele nu se impaca prea bine.
Acum 2 ani am mers cu parintii prietenului meu in Grecia, deci nu e o rusine sa mergi cu parintii la mare.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc gabitzaaa si tie daniela!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu placere. happy