| jikutado69 a întrebat:

Salut, sun in cehia si vreau sa cumpar seminte de marihuana, vreau o specie de iarba care sa o fumezi si sa rizi foarte mult, cum se numesc speciile de asa gen si unde as putea gasi ca sa cumpar in praga sau cel putin in cehia?

9 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ce vrei tu cu marihuana nu vei obtine! Ai nevoie de ceva mai tare cum ar fi heroina sau cocaina, dar DAUNEAZA grav foarte grav sanatatii! Daca o consumi sa zicem 1 data pe saptamana in maxim 10 ani iti poti lua adio de la viata big grin Deci nu cred ca merita...

| anamariarot a răspuns:

Copile, baga-ti mintile in cap... Nu esti mai cool sau mai interesant daca fumezi

| jikutado69 explică (pentru anamariarot):

Vreau raspuns la intrebarea care am pus-o daca e posibil, nu lectii de viata... puteai sa treci pe alaturi omule atot interesant si nefumator... ) vreau specie de iarba buna rau, stie cineva denumirea si de unde o pot procura in cehia?

| Staind a răspuns:

Doamne, ce vaca.

| jikutado69 explică (pentru Staind):

Poți să o mulgi fără nici o problemă

| GeorgecelMare a răspuns:

Exista o iarba care te face mai deștept se numeste iarba boului

| jikutado69 explică (pentru GeorgecelMare):

@Staind poti sa o mulgi fara nici o problema... @GeorgecelMare fă o salata din ea si consuma zi de zi... am pus o intrebare simpla care se poate da un raspuns la fel de simplu, denumirea si un magazin specializat, nu vad nimic rau ca cineva are placerea de a trage cate un fum, pentru asa raspunsuri care le postati voi va pot trimite doar in *** fara sa rosesc si fara nici o frica, nu vad sensul pentru care poti sa scrii raspunsuri de asa gen, @lpavel a putut da un raspuns normal, iar voi ceilalti vreti sa va aratati ca sunteti antifumat sau ca sunteti tari la glumit sau care e faza?

| GeorgecelMare a răspuns (pentru jikutado69):

Bine acum fara jigniri data asta vorbesc serios cumpara cocaina e cea mai tare cred eu n-am incercat asa ca decizia e a ta

| jikutado69 explică (pentru GeorgecelMare):

Mulțumesc pentru răspuns