| anonim_4396 a întrebat:

Salut,Sunt baiat cu varsta de 16 ani iar inaltimea mea este de 16 ani.Mama are in jur de 1.60, tata 1.70 iar fratele meu mai mare in jur de 1.80.Intrebarea mea este cam la ce inaltime pot ajunge pana la 18 ani si chiar mai incolo.As fi recunoscator daca nu as primii raspunsuri gen "apucate de baschet sau inot" ci doar parerea voastra cam ce inaltime pot atinge in urmatorii ani. Daca va hotarati sa-mi raspundeti puteti sa specificati si inaltimea pe care o aveti, numai in caz ca doriti acest lucru.Multumesc!^^ big grin

2 răspunsuri:
| supranatural93 a răspuns:

De obicei fii depasesc tatii sau cel putin asa e in cazul meu laughing

| Stalone4x4 a răspuns:

Inaltimea mea este de 1.70, imi cer scuze pentru gresealatongue