| SteauaROsie a întrebat:

Salut
sunt baiat

m am indragostit de melodia asta:))
http://www.youtube.com/watch?v=CHVhwcOg6y8
imi place ritmul

si textu
spuneti mi e melodie de dragoste?

Răspuns Câştigător
| Elyy_1788 a răspuns:

E o melodie superba.:X
Dupa cate inteleg...versurile sunt de dragoste!
Si ritmul e superbwinking!
Totul e!

8 răspunsuri:
| BAIATUL110 a răspuns:

Dumnezeulee!
ce ati patit oameni buni?!
Baiatului ii place melodia! CE CONTEAZA CA O CANTA JUSTIN BIEBER?!

mai bine sa ascule alte prostii?! da "lostangeles"?

cica e pentru. fete de 10-15 ani, hai ma lasi?!
get a life?! ce faci draga, ti-a spus cineva ca esti "fumat" de mult?!

copilu` a intrebat ceva... voi repedeee sariti sa-l atacati ca e " gay ", "prea copil "," dus cu pluta"!
mai puteti? mai puteti sa-l urati pe Justin Bieber si pe toti fanii lui?!
straight face

si acum sa raspund si eu la intrebare happy da e o melodie draguta de dragoste. daca iti place, ascult`o, nu baga comentariile STUPIDE in seamahappy

te puup:*.

| BAIATUL110 a răspuns:

Mda...si cum spuneam, am picat si eu ca victima invidiosilor ANTIJB. straight face

| Elyy_1788 a răspuns:

Bhaaaiiii! Oameniloooor!
Lasti-l in pace!
Suntetzi chiar enervanti, sa ssstiti!
Lui ii place melodia aceasta!
Nu a zis ca e indragostit de el, Justin Bieber! angry
Ce aveti, de ce ii ziceti ca e gay?!?
Ati innebuniiit!?!
Fratilor duceti-va la spitalu` de nebuni!
Si app... tu, asta, "lostangeles" hai mai lasa-ma!
Ceva mai masculin, auzi!laughing
O porcarieeee!
Heeei oameni buni treziti-va la realitate!
Ce aveti cu el?!?straight face

"Pre copil"
esti gelosss!
esti gelos pe J. B ca e prea faimos, prea misto si prea marfa, tare!
cum sa ii dai cuiva sa se uite la asa ceva d-lelaughing!
Dhmne... voi nu mai aveti minteee!
laughing
El e prea marfa, baiatu`!
Si-a spus si el parerea despre melodie si acum voi sariti pe el:ca e gay, ca e prea copil...
Treziti-vaaa!

| SEAL a răspuns:

Mie mi se pare ca esti gay sau esti prea copil incearca ceva mai masculin http://www.youtube.com/watch?v=XqF7ZGfFaD0

| Ascendent a răspuns:

Dacă erai fată aș fi considerat ăsta un lucru normal (e normal pentru fetele de 10-15 ani să se facă de râs pe aici spunând cât de mult îl visează noaptea pe Bieber sau câte ore pe zi se masturbează cu poza lui în față). Dar mi se pare că ești cam dus cu pluta. Îndrăgostește-te de melodii care au un mesaj de transmis, un sentiment de exprimat, nu idioțenii ca asta, repetă și ăla un cuvânt încontinuu și gata melodia. Ce vedeți la melodiile astea?

Vă spun prietenește tuturor, get a life! straight face

Ascendent

| badboy_6643 a răspuns:

Da este melodie de dragoste.
doar ca nu te-ai indragostit de melodie, doar ca iti place foarte mult.
nu cred ca exista o denumire pentru cei care se indagostesc de melodii, poate vei fi tu primul care deschide aceasta era laughing

| vally1234 a răspuns:

Nu prea, dar melodiile lui justin bieber... majoritatea sunt de fete scuzecrying