| Piliturica a întrebat:

Salut.Sunt baiat si am 17 ani.De o saptamana m-am apucat de sala de fitness.As vrea sa invat cum trebuie sa lucrez la sala. Uitati o schema pe care mi-am facut-o ca sa invat ce si cum:
1.Care sunt grupele de muschi care se lucreaza la sala?
2.Am abonament 5 sedinte pe saptamana, cum trebuie sa le grupez?
3.Care sunt exercitiile care trebuiesc facute pentru fiecare grupa?
4.Cate exercitii trebuie sa fac si cate grupe trebuie sa lucrez?
5.Cate serii si repetari si cate greutati?
Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| MotanAndrei a răspuns:

Tot ce te intereseaza gasesti aici: http://www.salabucuresti.ro/antrenarea-grupelor-musculare.html
Funda?

| bbbee a răspuns:

La intrebarile astea nu iti raspundem noi, iti raspunde un instructor de la sala, intreaba-l si tu

| Piliturica explică:

MotanAndrei,e perfect ce mi-ai gasit.Dar mai raman intrebarile:
1.Cate si ce grupe sa antrenez pe zi? Adica ce nu am voie sa combin si ce am voie sa combin?
2.Cate exercitii, serii si repetari?