| george312 a întrebat:

Salut, sunt baiat si am treisprezece ani.De ceva timp ma dor sfarcurile, iar la sfarcul drept mi-a crescut o pietricica, care mi se pare ca se mareste, sub piele.ciudat e ca la cel stang nu am pietricica si tot ma doare.
ce pot sa am? e grav? e normal?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mergi la medic aia se cheam piatra care poate aparea in orice punct al corpului dar dispare in timp, putina bere ajuta sa o extermini mai repede.

| Bubuu a răspuns:

Este normal pentru că la vârsta asta corpul tău este în creştere şi abdomenul ţi se dezvoltă.

| george312 explică:

Da dar e ciudat sa am doar la dreptul, sa am sanul drept mai mare decat cel stang straight face

| madalinio_2546 a răspuns:

Ce ai tu se numeste pitre la sfarc.e ceva normal.nu te ingrijora cu timpul va trece... funda?